Centra PED

Vzdělávání dětí je pro nás v PED Academy středem všeho zájmu. Jsme nadšeni z toho, jakých výsledků žáci dosahují v anglickém jazyce, jaké z nich rostou vyzrálé, samostatné osobnosti.  Odpolední programy v našich CENTRECH navazují na běžnou výuku na státních základních školách.

Program PED


Program PED je všestranný výukový program, prověřený mnohaletou tradicí volnočasového odpoledního vzdělávání žáků prvního stupně. Během pěti let děti ovládají anglický jazyk téměř na úrovni rodilého mluvčího. Objevují kouzlo českého jazyka a matematiky jinak, než znají ze školy, a rozvíjejí i tzv. měkké dovednosti. Absolventi programu úspěšně zvládají úskalí přijímacích zkoušek na víceletá gymnázia.

Program PED mohou děti navštěvovat v našich centrech, na partnerských základních školách a je důležitou součástí vzdělávací koncepce v PED Academy School.
 

Naši lidé

Náš vedoucí tým

Naši učitelé

Naši spolupracovníci

Prostředí v našich Centrech

Pro vzdělávání je podstatné i příjemné prostředí, a to nejsou zdaleka jen lavice a židle. Interiér má i estetickou funkci.

Snažíme se, aby interiér v Centrech působil příznivě na psychickou pohodu žáků i učitelů. Mimo moderních učeben vybavených kobercovou plochou, interaktivním dotykovým panelem, ergonomickými židlemi a stolky máme v Centrech i relaxační místa. Rovnováha mezi výdejem energie a odpočinkem je důležitá. Děti mají vyhrazený čas pro odpočinek a relaxaci: mohou si číst, hrát si, diskutovat, protáhnout se, proběhnout nebo jen ležet na měkkých polštářích a nic nedělat. Právě takové klidné chvilky jim umožní pustit se s novou energií do další aktivní výuky.

Fotogalerie

Virtuální prohlídka

Připravujeme

Kontakty - základní údaje

Centrum PED Praha 7
Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7

Centrum PED Říčany
ZŠ Bezručova
 

email: centrum@pedacademy.cz