Aktuálně

Zápis do PED Academy School, soukromá základní škola

Zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2021/2022 bude probíhat ve dnech 8. a 14. dubna 2021 distanční formou. Informace k zápisu naleznete v sekci Jak se přihlásit.

Přijímací řízení

Přijímací řízení do Programu PED v našich CENTRECH a na našich partnerských základních školách, stejně tak jako mapování školní zralosti do PED Academy School, začíná 28. ledna 2021. Více informací v sekcích Jak se přihlásit.

PED Academy School, základní škola

Vzdělávání dětí je pro nás v PED Academy středem všeho zájmu. Jsme nadšeni z toho, jakých výsledků žáci dosahují v anglickém jazyce, jaké z nich rostou vyzrálé, samostatné osobnosti.

Úspěchy našich žáků

Těší nás každý úspěch našich žáků. Žáci jsou úspěšní v přijímacích zkouškách na víceletá gymnázia a dosahují výborných výsledků u zkoušek Cambridge English.

Výukové materiály

Pro své žáky tvoříme výukové materiály a učebnice, a to nejen pro naše ROZ předměty a anglický jazyk. Pro PED Academy School vznikají i nové, vlastní učebnice matematiky, českého jazyka, zábavné knížky podněcující čtenářství a mnoho dalších podkladů.

Příměstský tábor

V letošním létě pro děti opět chystáme zážitkový příměstský anglický tábor. Nechte své děti prožít „smyslové“ dobrodružství pod vedením našich zkušených učitelů.