Jídelní lístek
27. září - 1. října 2021

20. - 25. září 2021

13. -  17. září 2021

Objednávkový formulář

Stravování probíhá v jídelně budovy Metrostav. 

Děti obdrží čipovou kartu, kterou se budou při čerpání oběda prokazovat. V případě ztráty nebo zapomenuté karty dítě oběd dostane, ale vždy pouze volbu č.1.
Každý týden ve středu se aktualizuje nabídka jídel na následující týden s možností výběru ze 2 hlavních jídel a polévky.
Vaši volbu zasílejte pomocí vyplněného formuláře přímo na email jídelny: obed.PEDAcademy@gmail.com a to nejpozději do pátku do 12:00. Ve formuláři si naleznete číslo dítěte a u něj zatrhněte zvolenou volbu. Do předmětu emailu nezapomeňte uvést číslo strávníka, které bylo vašemu dítěti přiděleno (variabilní symbol).

Pokud nezašlete svou volbu včas, dítě obdrží vždy volbu č.1.

V případě zájmu nabízíme zajištění svačin. Svačiny pro děti budou připraveny ve stejné jídelně, odkud budou dopraveny k nám. 

Odhlašování oběda a svačin: Jídlo je možné zrušit den předem do 14:00 opět přes email obed.PEDAcademy@gmail.com a jídlo nebude účtováno, v den výdeje se jídlo účtuje i když není vybrané.
 
Platba se provádí zálohově na celé pololetí a to 1.800,-/měsíc, tedy 9.000,-Kč. Platbu je nutné provést nejpozději k 10. září na 1. pololetí a k 22. lednu na 2. pololetí. Platbu proveďte, prosím, na účet školy 2001865064/2010, variabilní symbol je stejný jako pro platbu školného. Do poznámky uveďte obědy + jméno dítěte.
Vracení přeplatků za řádně odhlášené obědy bude provádělo také pololetně. Přeplatky vám budeme vracet na váš účet po skončení 1. resp. 2. pololetí.

Cena stravného je stanovena na 77,-Kč vč. DPH/ oběd. Oběd zahrnuje polévku, hlavní chod, pití.
Cena svačiny je 27,- Kč. 

Přihláška ke stravování ZDE

Kontaktní osoba pro stravování 
Věra Kramářová,
email: kramarova@pedacademy.cz