Stravování

Odkaz pro objednání

Návod 

Stravování probíhá v jídelně budovy Metrostav. 

Děti obdrží čipovou kartu, kterou se budou při čerpání oběda prokazovat. V případě ztráty nebo zapomenuté karty dítě oběd dostane, ale vždy pouze volbu č.1.
Každý týden ve středu se aktualizuje nabídka jídel na následující týden s možností výběru ze 2 hlavních jídel a polévky.

Pokud nezašlete svou volbu včas, dítě obdrží vždy volbu č.1.

V případě zájmu nabízíme zajištění svačin. Svačiny pro děti budou připraveny ve stejné jídelně, odkud budou dopraveny k nám. 

Odhlašování oběda a svačin: Jídlo je možné zrušit den předem do 14:00 opět přes email obed.PEDAcademy@gmail.com a jídlo nebude účtováno, v den výdeje se jídlo účtuje i když není vybrané.
 
Platba se provádí zálohově na celé pololetí a to 1.800,-/měsíc, tedy 9.000,-Kč. Platbu je nutné provést nejpozději k 10. září na 1. pololetí a k 22. lednu na 2. pololetí. Platbu proveďte, prosím, na účet školy 2001865064/2010, variabilní symbol je stejný jako pro platbu školného. Do poznámky uveďte obědy + jméno dítěte.
Vracení přeplatků za řádně odhlášené obědy bude provádělo také pololetně. Přeplatky vám budeme vracet na váš účet po skončení 1. resp. 2. pololetí.

Cena stravného je stanovena na 79,-Kč vč. DPH/ oběd. Oběd zahrnuje polévku, hlavní chod, pití.
Cena svačiny je 29,- Kč. 

Přihláška ke stravování ZDE

Kontaktní osoba pro stravování
Kiril Christov
email: christov@pedacademy.cz